Orego Spectavis 1250 CC KaseOrego Spectavis 1250 CC Kase

SpectaVis

Orego Ambalaj olarak; yüksek performanslı, gıdayı koruyan, müşteri alımını teşvik eden fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip, SpectaVis plastik gıda ambalajlarımızı, kendimize ait geniş ürün yelpazemizin yanı sıra müşterilerimizin talep ettiği ölçü ve tasarımlarda üretiyoruz.

Katı ürünlerin kullanımına uyumlu, yuvarlak gıda ambalajları için polipropilen levhaların tutkal kullanmadan ısıl işlem ile şekillendirilmesini SpectaVis teknolojisi olarak adlandırıyoruz. Dünya standartlarında gıda ambalajları üretmek için çıktığımız yolda, SpectaVis ürünlerin Türkiye ve Avrupa’daki tek üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Gelişmiş ofset ve flexo baskı teknolojilerimiz ve SpectaVis ürünlerimizin yüksek kalitede görsellik sunma özelliği ile gıda endüstrisindeki atıştırmalık, şekerleme ve dondurma üretici ile yemek servisi endüstrisindeki zincir restoran müşterilerimizin markalaşma yolculuğuna önemli katkılar sağlıyoruz. SpectaVis ürünlerimiz sağlam, şık, parlak görünüşleri ile markalara değer katarak ürün çekiciliğini artırırken aynı zamanda tüketici deneyimini geliştiren, markayla tüketicileri arasında özel bağlar kuran çözümler üretiyor ve ambalajlarımızı kullanan markaların kalabalık raflarda ön plana çıkmasını sağlıyoruz. 

SpectaVIS ürünlerimiz pazarda bulunan kâğıt vs. benzer ambalajlara göre daha yüksek bariyer özellikleri taşımaktadır, sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve daha dayanıklıdır. Mikrodalga fırınlarda kullanılmaya uygun olan ürünlerimizi müşterilerimizin talebine göre derin dondurucuda kullanıma ve siyilemeye uygun olarak da üretilebiliyoruz. SpectaVis gıda ambalajlarımızı ısıya ve sıvıya dayanıklı, gıdaya temas edebilen, %100 geri dönüşebilen, çevre dostu hammadde ve gıdaya uygun boyalar kullanarak AA BRC hijyen ve kalite standartlarında üretiyoruz. 

 

orego spectavis şekerleme bardakorego spectavis şekerleme bardak

SpectaVis Bardaklar 

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis bardaklar üretiyoruz.

Tüm SpectaVis bardak ürünlerimiz üçin Tıklayınız.

 

SpectaVis Bardaklar Ürünleri

orego spectavis kurabiye kaseorego spectavis kurabiye kase

SpectaVis Kaseler 

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve  yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis kaseler üretiyoruz. Tüm SpectaVis kase ürünlerimiz üçin Tıklayınız.

SpectaVis Kaseler Ürünleri

orego spectavis tavuk kovalarıorego spectavis tavuk kovaları

SpectaVis Kovalar 

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve  yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis kovalar üretiyoruz. Tüm SpectaVis kova ürünlerimiz üçin Tıklayınız.

SpectaVis Kovalar Ürünleri